ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

З якого віку можна починати навчання дитини?
Ми навчаємо дітей з 14-15 років. Виключення можливі, але тільки після особистої зустрічі викладача з батьками та дитиною.
Коли я зможу професійно співати/грати?
На жаль, таке неможливо спрогнозувати. Від вас все залежить навіть більше, ніж від нас. На час навчання будуть впливати ваші початкові дані, відданість справі, час, який ви будете готові витратити на практичні заняття. І дисципліна, дисципліна, ще раз дисципліна! Вже після кількох занять можна буде зробити перші прогнози тривалості курсу. В середньому курс триває 40-50 занять — це оптимальна кількість для навчання.
Який графік занять?
Графік занять індивідуальний і обговорюється з викладачем.

Ви можете забронювати регулярний час уроків відповідно до купленого абонементу (раз, двічі або тричі на тиждень). Інші студенти не зможуть зайняти ваш час, доки ви оплачуєте абонемент наперед.
Які є варіанти занять?
У вас є 3 варіанти відвідування школи.

Абонемент — дійсний місяць від першого уроку.
Самостійні заняття — входять до абонемент, за необхідності можна докупити (50 грн за заняття). Докуповувати самостійні заняття можна тільки в рамках дійсного абонемента.
Разовий урок — можна докуповувати в будь-який час (350 грн).
У мене є сертифікат, що мені робити?
Вітаємо! Ваш сертифікат дійсний 3 місяці, тому краще не відкладати, а відразу записуватися на заняття. Ви можете зробити це тут або подзвонити нам у робочий час адміністратора.
вул. Плеханівська, 94а.
5 хв. пішки від метро «Спортивна»
Заняття:
щодня 9:00 — 21:00

Ресепшн:
будні — із 10:00 до 18:00,
сб — із 10:00 до 14:00
нд — вихідний
Click to order
Total: 
Ваше Ім`я
Ваш номер телефону