ПРИВІТ! МИ —

У школі Sol' всі ми — менеджери і викладачі — любимо музику і людей. Тому розуміємо, чому важливо зробити навчання структурним та цікавим — від обговорення цілей студента і до детального опрацювання кожного аспекту.

І ОСЬ, ХТО МИ:

ЛЕРА МАРХАЙЧУК
фортепіано
На перший погляд — добра мила викладачка. На ділі — втілення суворості та контролю. Під її наглядом кожен студент не просто досягає музичних результатів — рівень дисциплінованості зростає в усьому.
ДАША ПИШНЕНКО
фортепіано
Даша — людина-відповідальність. У Дашиному житті немає місця, де б панував хаос, і зі студентами ніяких винятків. Кожен під пильним наглядом, всі домашки виконані, нотки роздруковані, уроки оплачені.
СВЯТОСЛАВ МАРХАЙЧУК
фортепіано, звукорежисер
Педантичність — дивне таке слово, але Святу воно пасує. На уроках він по-особливому відноситься не до студентів, але до музики, якої вони займаються. Свят не буде суворим чи надміру добрим, але надихне почути те, чого раніше студенти ні за що б не помітили.
Оля Васищева
вокал
Оля — дуже ідейна людина. І дуже переконлива. На її уроках немає місця сумнівам і невпевненості. Ви точно прислухаєтеся до її слів і завжди будете виходити з класу з ледь піднятою головою.
ДІМА ВИНОГРАДОВ
электрогітара, акустика, бас
Діма — це спокій. І досвід. Ніщо не зможе вивести Діму з себе, бо Дімі добре в собі. Після уроку завжди знайде хвилинку на хорошу історію: і свою, і вашу. Всі дружать із Дімою.
САША БОЙКО
класична, акустична гітара
Саша — дуже серйозна. Іноді Саша дивиться на нас, і нам здається, що ми десь недопрацювали. Але студентам вона завжди посміхається, вони в неї всі молодці.
САША ЛУЦИШИН
барабани
Саша — оптиміст. У нього завжди все добре. Ніхто не бачив Сашу злим чи роздратованим. Помітили, що і в його студентів теж завжди все добре. Збіг?
ВАДИМ ІГНАТЬЄВ
барабани
Вадік дуже любить барабани. Іноді нам здається, що Вадік займався барабанами ще до народження. На його уроках завжди можна почути сміх і жарти. Та тільки якщо ноти зіграні правильно.
ВІТАЛІК ІНЮТОЧКІН
барабани, директор
Віталік не любить говорити про себе. Але любить, щоб на заняттях і у всій школі все було як по нотах. Тому переймається не тільки про своїх студентів, а взагалі про все: студентів, викладачів і тих, хто п'є чайочок на кухні.
МАША БЛИЗНЮК
Бренд-менеджерка
Гордо і впевнено захищає бездоганність нашого іміджу. Завдяки Маші всі про нас дізнаються. І дізнаються про те, що Маша вирішить. Якщо ви хочете якось повзаємодіяти зі школою — вам до Маші.
ДАША ЛИСЕНКО
Администраторка, SMM-менеджерка
За ніжною посмішкою і добрим поглядом Даші ховається серйозне «Де гроші, Сольовськи?». Так, вона наша колекторка, яка заздалегідь нагадує студентам про закінчення абонемента, ревізор чистоти і порядку, Міс Гіпервідповідальність. Коли Даша в школі, все стає ідеальнішим: книжки і ноти складені, стільці присунуті, спини рівні, кисті рук розслаблені, пости у соцмережах заплановані.
вул. Плеханівська, 94а.
5 хв. пішки від метро «Спортивна»
Заняття:
щодня 9:00 — 21:00

Ресепшн:
будні — із 10:00 до 18:00,
сб — із 10:00 до 14:00
нд — вихідний
Click to order
Total: 
Ваше Ім`я
Ваш номер телефону